Atsiskaitymas / Pristatymas / Grąžinimas

Pristatymo kaina: 3 € / NEMOKAMAS PRISTATYMAS užsakymams nuo 50 €

Pristatymai į Kuršių Neriją derinami individualiai.

Atsiskaitymas už prekes: 

- Pavedimu į Merada IĮ banko sąskaitą prieš pristatant. 

- Banko kortele atsiimant iš Omniva paštomato.

- Grynaisiais pristatymo metu Venipak kurjeriui.

Pristatymas per VENIPAK kurjerių tarnybą :

www.welljewel.eu  internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes "VENIPAK" įgaliotas kurjeris Jums pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Nerija).

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, VENIPAK kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.

Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl VENIPAK kaltės, kurjeris siuntą pristatys sekančią darbo dieną, prieš tai susisiekęs Jūsų pateiktais kontaktais.

Siuntos kelią galite stebėti www.venipak.lt įvedę siuntos numerį.

SVARBU: Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite pristatant prekes. Pvz.: jei nebūsite namuose, nurodykite darbo ar kitą adresą.

Pristatymas į OMNIVA terminalą:

OMNIVA išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į atgal Merada IĮ "welljewel.eu". Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Siuntos kelią galite stebėti www.omniva.lt įvedę siuntos numerį.

Prekių grąžinimas

Visų Well Jewel brangakmenių aprašymai pateikti internetinėje svetainėje www.welljewel.eu, jei reikalinga papildoma informacija - ji suteikiama svetainėje nurodytais kontaktais.

Jei aprašyme nurodyta (arba pasirenkama užsakant), kad brangakmenis turi Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatą, Klientas kartu su akmeniu, gauna ir šį, kokybę įrodantį dokumentą.

LPR sertifikatas - registruotas individualus akmens savybių nustatymas, pateiktas numeruotoje kortelėje (4x2,5 cm)

Pagal LR Civilinio kodekso 6.362 straipsnio "Daiktų grąžinimas ir keitimas" nustatytą "Nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąrašą" perlai ir brangakmeniai nėra grąžinami ar keičiami

SVARBU: natūralių akmenėlių spalvos intensyvumas labai priklauso nuo akmens dydžio. Kuo didesnis akmenėlis - tuo spalva bus intensyvesnė. Mažų (kelių milimetrų) akmenėlių spalva gali būti gerokai blankesnė.

Norint išvengti nesklandumų, Klientus skatiname iš anksto išsiaiškint rūpimus klausimus apie išsirinktą akmenį.